Zeynep Şanbaz

Falcı Zeynep Şanbaz
Benimle, farklı bir fal deneyimine hazır olun. İntuitif bir fal uzmanıyım ve size geleceğinize dair bir pencere açmaya söz veriyorum.Her bir fal seansında, sezgilerimle derin bir bağ kurarak sizin için en doğru ve anlamlı mesajları ortaya çıkarıyorum. Geçmişinizi analiz ederek, şu anki durumunuzu anlayarak ve geleceğinizi şekillendirebilecek potansiyelleri keşfederek sizi desteklemek için buradayım.Kartlar, astroloji ve sembollerle dolu bu mistik yolculukta, size özel bir yol haritası sunacağım. İş, aşk, ilişkiler, sağlık ve daha fazlasıyla ilgili derin bir anlayışa sahip olmanızı sağlayacak. Kendinizi daha iyi tanıyacak, potansiyelinizi ortaya çıkaracak ve hayallerinize doğru ilerlemeniz için size cesaret vereceğim.Sonsuz bir enerji, sevgi ve pozitiflikle çalışıyorum. Kendi içsel rehberliğinizi keşfetmek ve hayatınızı dönüştürmek için bana katılın. Size özel bir deneyim sunarak, karanlığı aydınlığa dönüştürebilir, hedeflerinize ulaşmanızı destekleyebilirim.Bana katılın ve sizi bekleyen sürprizlere açılan bir kapıyı aralayalım. Hayatınızı ilham verici bir...

Devamını oku

Sultan Uysal

Falcı Sultan Uysal
10 yıldan fazla bir süredir bu alanda çalışıyorum ve sizler için özel olarak hazırlanmış fal yorumları sunuyorum.10 yıldan fazla bir süredir bu alanda çalışıyorum ve müşterilerim tarafından sevilen, güvenilir bir isim haline geldim. Fal baktığım kişilerin hayatlarına olumlu bir etki yapmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum.Benimle çalışarak, gelecekte neler olabileceği hakkında fikir edinebilir, kararlarınızı daha iyi bir şekilde şekillendirebilirsiniz.Siz de doğru yolu bulmak ve hayatınızı daha iyi bir hale getirmek için benimle birlikte adım atın!

Devamını oku

Buse Selvin

Falcı Buse Selvin
Pembe tablo bir yorum istiyorsanız aradığınız kişi ben değilim; sadece size gerçekleri ve doğruları anlatacağım; geleceğiniz ile yüzleşmek ister misiniz?Gelecekte en az geçmiş kadar yaşanmışlıklardan oluşur, halk arasında buna kader denir; nereye nasıl bakılacağını bilenler geçmiş kadar net ve berrak bir şekilde geleceği de görebilirler. Size iyi veya kötü bir yorum vaad etmiyorum; size geleceğinizde görünenleri anlatacağım.

Devamını oku

Çiğdem Arı

Falcı Çiğdem Arı
Kart açılımlarında net sorulara net cevaplar veriyorum; genel yorumları kahve falı ve su falında yorumluyorum.Pandemiden önce bir çok ünlü cafe'de fal yorumculuğu yaptım; hala daha özel olarak yapmaya devam ediyorum ancak artık vaktimin büyük kısmını Falyolu'na ayırıyorum; eski danışanlarıma selam olsun bekliyorum :) net sorularınıza kart fallarından net cevap veriyorum; genel yorum istiyorsanız yıldızname, kahve falı veya su falını tercih edebilirsiniz ancak kart fallarında lütfen ne için kartlarınızı açtıysanız onu mesaj bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Devamını oku

Daniela Kollau

Falcı Daniela Kollau
Turkish and English | Geleceğinizi bilmek ne zaman ve nerede nasıl yaşayacağınızı öğrenmek ister misiniz? | Would you like to know your future?Ben Dani, Rusya'nın Samara kentinde yaşıyorum ve burada numeroloji üzerine eğitimler veriyorum. Uzun zamandır sembollerin hayatımız için yol gösterici olduğuna şahit oluyorum; ufak detaylarda aslında hayatımız gizlidir. Çok uzaklarda kanat çırpan bir kelebeğin hayatınızda yaratacağı etkiyi gösteriyorum sizlere.

Devamını oku

Tankut Çelebi

Falcı Tankut Çelebi
Yurtdışında bir çok dizi ve filme aktif olarak astroloji ve mistik bilimler alanında danışmanlık veriyorum; çevrimiçi olduğum zamanlar yolunuza ışık olacağım.12 sene Belçika'da ve 6 senedirde şuan yaşadığım İspanya'dayım. Dizi ve filimlerdeki okültizm ve mistik bilimler ile ilgili sahnelere danışmanlık veriyorum, bu benim zamanımın çoğunu alan yorucu bir iş. Ancak enerji alanımı yenilemek ve farklı ruhlar ile bir araya gelerek evren ile bağımı arttırabilmek adına burada danışanlarıma yol göstermeye hazırım.

Devamını oku

Çağan Çınar

Falcı Çağan Çınar
Tılsımlı kartlarım ve Durugörü'm sayesinde bütün fallarınızı destekleyerek yorumluyorum; izin verin tılsımlı kartlarım hayatınızda yolu göstersin ⭐Aklınızdaki soru işaretlerini silmek adına buradayım; soru sormak zorunda değilsiniz; genel olarakta falınızı yorumlayabilirim. Bazen aklınızda olmayan bilinçaltınızda saklı kalan gerçekleri çıkartıp gün yüzüne getiriyorum; ve bu bir çok şeyin değişmesini sağlıyor. İçinizde olan isimlendiremediğiniz bir takım soru işaretleri varsa bunların sebebini ortaya çıkartacağımıza eminim.

Devamını oku

Ada Dalya

Falcı Ada Dalya
Genel yorum yapmıyorum lütfen, kariyer, iş, aşk yazarak yorum istemeyiniz.. Merak ettiklerinizi detaylıca anlatın ve Detaylı yorum isterseniz buradayım sevgiler :)Fallarda genel geçer şeyler söylemekten çok daha önemli noktalara değinmeyi tercih ediyorum. Özellikle geçmişte yaşadıklarınıza çok fazla değinmeden gelecekte yaşanacakları anlatmayı tercih ediyorum. Geçmişte yaşadıklarınızı size tekrar anlatarak size bir şey katamam; ancak gelecekte yaşanacaklar konusunda sizi uyararak hazırlanmanızı sağlayabilirim.

Devamını oku

Ayşe Aksoy

Falcı Ayşe Aksoy
DURUGÖRÜ ile destekleyerek falınızı detaylı olarak yorumluyorum, detayları ile falınızı yorumluyorum istediğiniz şey net cevaplar ve detay ise burada sizi bekliyorum.Fal yorumu sadece sembol ve kartları yorumlamaktan çok daha fazlası; çoğu zaman sadece durugörü ile yaşanacakları görüyorum detaylı olarak sahneleri isimleri olayları tarihleri söylüyorum; fallar benim için sadece danışanım ile enerji köprüsünün kurulması için bir aracı; asıl sembolleri durugörü sayesinde görüyor sorularınızı yanıtlıyorum.

Devamını oku

Yaman Muratyan

Falcı Yaman Muratyan
Nefes alıp kalbimizin attığı sürece her zaman umut var, imkansıza inanmıyorum her zaman UMUT vardır!Her nefes bize ALLAH'ın bir lütufu, nefes aldığımız sürece evrene enerji gönderiyoruz her kalp atışımız bir enerji ortaya çıkartıyor; bu enerji olduğu sürece umudunuzu ne kadar kaybederseniz kaybedin her zaman herşeyin yaşanması için bir umut vardır; imkansız yoktur bunu göstermek için buradayım.

Devamını oku